Йдучи до Альми (фото)

05-lava

Після прогулянки Сімферополем сіли на приміський тролейбус і виїхали до південної околиці міста. Від першої зупинки за міською смугою (Лозове-1) розпочалася наша пішохідна частина подорожі.

Першим цікавим орбєктом на нашому маршруті стали залишки Петропавлівського палеовулкану. Зараз на цьому місці розроблено карєри, тому закамянілі потоки лави видно дуже добре. Їх можна розгледіти і на фото альбому , які розміщені у верхній частині цього посту.

Після оглядин залишків вулкану ми попрямували на південь і, минувши кілька сіл (Петропавлівка, Українка, Климівка) нарешті потрапили до смуги гірських лісів. У першому зручному місці (т/с Джалман) стали на ночівлю. А наступного ранку, подолавши кілька неважких хребетиків, опинилися біля північних країв Кримського Природного заповідника (біля т/с Оленяча). Незабаром після цього у нас був перший у поході брід через річку – ми орсували річку Альму. Іконки-посилання на фотографії цього ранку знаходяться у нижній частині посту.

07-we

Після повернення з походу мене зацікавило, що пишуть про ці місця в Інтернеті. Зясувалося, що, насправді, небагато. Більш-менш поширену інформацію я зміг знайти лише про урочище Джалман, біля якого ми провели першу ніч: “В урочище Джалманчук ” на та “ Балка Джалман ” (щоправда, мова викладу залишає бажати кращого). Також в одному блозі ( nevermind.blog.net.ua ) наведено розповідь про похід, маршрут якого на ділянках Альма-Оленяча та Кугульник-Азапсин-Сирт співпав з нашим (але у зворотньому напрямку) – “ Похід по Криму день 3 “. А взагалі, мала кількість інформації мене не здивувала, адже цей регіон не дуже популярний у мандрівників. Про це свідчить хоча б те, що від самого початку до Альми ми не зустріли жодної групи чи слідів нещодавного перебування туристів.

далі буде

2 thoughts on “Йдучи до Альми (фото)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.