Ялтинська яйла (фото)

Фоторозповідь про наш цьогорічний травневий Кримський похід продовжується. У попередніх постах ми пройшлися від Сімферополя до найвищої точки маршруту – гори Кемаль-Егерек (1529 м.). Цього разу прогуляємося по Ялтнській яйлі і спустимося в сторону моря.

Отже, після підкорення вершини рушили яйлою на захід. Пройшли неподалік від вершини гори Джунин-Кош, підкорили Джади-Бурун та Лапату. В першій частині рухалися в хмарах, тому окрім рівнин обабіч дороги нічого не бачили. Але ближче до закінчення шлях підійшов до краю скель, біла імла стала розвіюватися і ми вперше побачили з висоти десь далеко внизу морське побережжя і Ялту. Після Лапати почали спуск і, дійшовши майже до самого міста, стали на ніч неподалік від ванни Діани. А ось фото з цієї частини переходу (Кемаль-Егерек – Ялта):

road

Дорога у хмарах. Важко повірити, що ліворуч – кількасотметрове провалля

we-are-going

Ми йдемо

16-rock

Край яйли. Провалля розчиняється у білій імлі

yalta

Вид на Ялту з висоти 1300 метрів

mountains

Хребет Кизил-Кая і морське побережжя за ним

Більше зображень можна побачити у фотоальбомах тут і тут .

До речі, цікаво помітити, що ця ділянка нашого маршруту виявилася найбільш популярною у туристів взагалі. Найбільш близьким до нашого виявився похід, описаний в ілюстрованій замітці “Научний-Ялта. 18-20 квітня 2009 р.” (blog.avatorl.kiev.ua). Також дуже детально описано прохід яйлою і спуск (у коментарях), але у зворотньому напрямку, в пості “Дорога на сідло Кемаля“(pasteli.org.ua). А в розповіді “Похід Кримськими горами на оксамитовий сезон” (nicks-trips.livejournal.com) розповідається про довший маршрут (від Каньйону до Роман-Коша), де також описано перехід Ялтинською яйлою.

закінчення

2 thoughts on “Ялтинська яйла (фото)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.